2015 Archive

Notes de Premsa 2015

2015 Files

Nominacions dels VIII Premis Gaudí

Thursday, 31 December 2015

L’actriu Rossy de Palma presentarà la gala dels VIII Premis Gaudí

Monday, 23 November 2015

L’Acadèmia del Cinema Català anuncia els 10 curtmetratges candidats als VIII Premis Gaudí

Thursday, 19 November 2015

L'Acadèmia del Cinema Català ret homentage a Antonio Banderas, Goya d'Honor 2015

Thursday, 12 November 2015

Dossier de premsa VII Festa d'Estiu del Cinema Català 2015

Thursday, 25 June 2015

Setena Festa d'Estiu del Cinema Català 2015

Thursday, 25 June 2015

Jurat Premi Pepón Coromina 2015

Wednesday, 29 April 2015

La Filmoteca de Catalunya és una de les 25 seus del Premi del Públic Jove EFA 2015 que atorga l’Acadèmia del Cinema Europeu (Copy)

Sunday, 19 April 2015

La Filmoteca de Catalunya és una de les 25 seus del Premi del Públic Jove EFA 2015 que atorga l’Acadèmia del Cinema Europeu (Copy)

Sunday, 19 April 2015

L’Acadèmia del Cinema Català i l’AADPC (Associació d’Actors i Directors Professionals de Catalunya) signen un conveni de col·laboració

Wednesday, 15 April 2015

Carlos Marques-Marcet i Clara Roquet Premi Gaudí al Millor Guió 2015 de la pel·lícula 10.000 KM

Tuesday, 17 March 2015

L’anunci promocional de la gala dels VII Premis Gaudí es podrà veure a 57 cinemes de Catalunya, per TV3 i a les pantalles de TMB

Friday, 23 January 2015

Es publica un suplement monogràfic especial dedicat als VII Premis Gaudí encartat amb La Vanguardia

Friday, 23 January 2015

Aquest lloc fa servir cookies, pròpies i de terceres entitats, per a finalitats estadístiques i d’anàlisi de la navegació dels usuaris a fi d’oferir-los un millor servei. Si vol conèixer més sobre les cookies i l’ús que en fem, consulti la nostra Política de Cookies.